Niniejsza strona internetowa i przedstawione na niej treści zostały opracowane i udostępnione wyłącznie w celach edukacyjnych. Nie należy postrzegać ich ani traktować jako materiału marketingowego. Oświadczenia zawarte na stronie internetowej nie zostały ocenione przez żaden organ regulacyjny. Informacje na temat korzyści są ściśle związane z adekwatnymi składnikami; zostały poparte dowodami naukowymi i badaniami. Treści na tej stronie nie wolno linkować, kopiować, reprodukować ani w żaden sposób rozpowszechniać w całości lub części. Nie należy podejmować żadnych działań w oparciu o zawartość tej strony.

szachy na stole

NEUMENTIX™

Neumentix™ zawiera wyjątkowe połączenie polifenoli pochodzenia naturalnego, w tym kwas rozmarynowy. Polifenole zawarte w Neumentix™ zostały przebadane klinicznie pod kątem poprawy funkcji poznawczych i umysłowych poprzez wspomaganie skupienia, koncentracji, czasu reakcji i pamięci roboczej, bez zakłócania snu.

Aby dowiedzieć się więcej o zdrowiu mózgu oraz jak możesz je wspierać wejdź na mind-wellnesshub.com/pl.

Green tea, grapefruit, grape, black carrot, and guarana

FIIT-NS™

Fiit-NS™ to kompozycja polifenoli pozyskiwanych z owoców i warzyw. Badania wykazały, że może przyczynić się do zmniejszenia tkanki tłuszczowej w obrębie jamy brzusznej i obwodu talii oraz pozytywnie wpłynąć na jakość życia związaną ze zdrowiem (HRQOL), jednocześnie zmniejszając uczucie zmęczenia i znużenia.

Joga na świeżym powietrzu

EPICOR®

W przeciwieństwie do innych suplementów lub składników witaminowych, EpiCor® to kompleksowy składnik odżywczy, którego pozytywny wpływ na układ immunologiczny został wykazany badaniami klinicznymi. Codzienne przyjmowany EpiCor® pomaga w prowadzeniu bardziej zdrowego trybu życia poprzez wspieranie systemu immunologicznego, ułatwianie oddychania przez nos, jak również wpływa pozytywnie na mikrobiom jelitowy.

Produkty spożywcze wspierające zdrowie jelit

PREBIOTYKI I PROBIOTYKI

Kluczem do zapobiegania wielu problemom zdrowotnym jest utrzymanie zdrowych jelit. Dlatego tak ważne jest spożywanie żywności i suplementów, które aktywnie odżywiają nasze jelita dobroczynnymi bakteriami i błonnikiem. Dostarczając organizmowi oba te składniki, wzmacniamy dobroczynne bakterie bytujące w jelitach, jednocześnie zwiększając ochronę przed problemami trawiennymi, stresem, słabą obroną immunologiczną, kłopotami ze snem i zaburzeniami nastroju.

Młoda, szczęśliwa para

VERISOL®P

VERISOL®P składa się z czystych, naturalnych peptydów kolagenowych, które zostały specjalnie opracowane i naukowo udowodnione, że zapewniają najwyższą możliwą skuteczność w ludzkiej skórze, a wyniki pojawiają się już po 4 tygodniach. Peptydy kolagenowe działają poprzez stymulację metabolizmu naszej skóry od wewnątrz.