START YOUR BUSINESS TODAY

Zacznij sw¢j biznes

ZACZNIJ WŁASNY BIZNES JUŻ DZIŚ

Zbuduj własny biznes z Herbalife Nutrition, wiodącą globalną marką w sektorze sprzedaży bezpośredniej. Zacznij już dziś – skorzystaj z naszej wiedzy jako lidera branży, mającego kilkudziesięcioletnie doświadczenie. Połóż kamień węgielny pod budowę swojego biznesu. 

Zosta? swoim w?asnym szefem

ZOSTAŃ SWOIM WŁASNYM SZEFEM

Możesz samodzielnie decydować o godzinach i miejscu wykonywania swojej pracy. Elastyczność tego typu ma wpływa pozytywnie na zachowanie równowagi między pracą a życiem osobistym. Może już czas, by skorzystać z takiej możliwości? Zbuduj własny zespół i stwórz biznes dostosowany do Twojego stylu życia.

Gwarancja z?otych standard¢w

GWARANCJA ZŁOTEGO STANDARDU

Złote Standardy to narzędzie, którego celem jest wsparcie rozwoju Twojego biznesu. Oznacza to, że współpraca z nami jest prosta, w pełni przejrzysta, a oferowane przez nas warunki sprzyjają osiąganiu wyznaczonych przez Ciebie celów biznesowych.

Green Tick

Niskie koszty początkowe: Brak wymogu minimalnej wartości zamówienia i konieczności zakupu narzędzi sprzedażowych lub biznesowych.

Green Tick

Gwarancja zwrotu kosztów: Jeśli z jakiegokolwiek powodu przestaniesz być naszym Niezależnym Partnerem w ciągu 90 dni, zwrócimy Ci 100% kosztów zakupu Pakietu Partnerskiego Herbalife Nutrition.

Green Tick

Pełna transparentność: Jasne i dokładne informacje na temat potencjalnych zysków. 

Green Tick

Gwarancja zwrotu: zwrot 100% kosztów zakupu wszystkich niesprzedanych produktów nabytych w ciągu 12 miesięcy w przypadku zakończenia współpracy.

    

Do??cz do naszej spo?eczno?ci

DOŁĄCZ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI

Dziel się swoją pasją z milionami entuzjastów zdrowego odżywiania na całym świecie. Korzystaj z profesjonalnych szkoleń, wsparcia i dostępu do produktów stworzonych przez największych ekspertów w dziedzinie odżywiania. Nasze produkty nie są dostępne w sklepach ani supermarketach, lecz sprzedawane wyłącznie za pośrednictwem sieci Niezależnych Partnerów Herbalife Nutrition. 

Tw¢j pakiet startowy

TWÓJ ZESTAW STARTOWY

Podpisz umowę i zamów zestaw startowy, zawierający podstawowe narzędzia i szkolenia ułatwiające rozpoczęcie i prowadzenie biznesu. 

Green Tick

Torba na ramię Herbalife Nutrition

Green Tick

Ulotka produktowa Herbalife Nutrition 

Green Tick

Koktajl Formuła 1 o smaku waniliowo-śmietankowym 

Green Tick

Zestaw startowy Herbalife Nutrition

Green Tick

Shaker Herbalife Nutrition

Green Tick

Dostęp do narzędzi
i szkoleń online

Green Tick

Miarka Herbalife Nutrition

  

Sta? si? impulsem do zmiany

STAŃ SIĘ MENTOREM ZMIANY

Bądź trenerem, mentorem i przyjacielem. Pomóż klientom zwalczyć stare nawyki, poprawić sposób odżywiania, prowadzić zdrowszy i aktywniejszy styl życia. Wartość trenera i Niezależnego Partnera w oczach klientów stanowi unikalny aspekt Możliwości Biznesowej Herbalife Nutrition. Dołącz do naszej społeczności już dziś i zmieniaj świat na lepsze.

  

FAQ

Q: Jak dużo czasu muszę poświęcić?

Decyzję o tym, jak dużo czasu i wysiłku zainwestujesz w biznes Herbalife Nutrition, podejmiesz samodzielnie. To od Ciebie zależy, czy poświęcisz na budowanie swojego biznesu 40, czy 4 godziny tygodniowo.

Q: Jak dużo zarobię?

To również zależy od Ciebie … ale zawsze warto określać realne oczekiwania. Osiągane rezultaty zależą od czasu, energii i zaangażowania, jakie postanowisz poświęcić swojej działalności. Zanim podejmiesz decyzję, przeczytaj nasze Oświadczenie o Średnim Wynagrodzeniu.

Q: Jakie są główne korzyści?

1. Elastyczność

Decyzja o tym, ile czasu poświęcisz na pracę oraz gdzie będziesz ją wykonywać, należy do Ciebie. Oferujemy możliwość rozpoczęcia i prowadzenia własnego biznesu dostosowanego do każdego trybu życia.

2. Jakość

Oferujemy Ci najlepsze produkty oparte na naukowych rozwiązaniach i stosowane przez miliony użytkowników każdego dnia.

3. Społeczność

Kiedy dołączysz do Herbalife Nutrition jako Niezależny Partner, staniesz się częścią globalnej społeczności, otrzymasz nasze wsparcie i zostaniesz członkiem rodziny Herbalife Nutrition.

4. Nagrody

Otrzymasz bezpłatny dostęp do naszych zasobów. Znajdziesz tam oferty i rabaty oraz wszystkie najnowsze materiały edukacyjne i szkoleniowe, które pomogą Ci pogłębić wiedzę na temat produktów Herbalife Nutrition i odżywiania.

Q: Jak zdobyć wiedzę na temat odżywiania?

Kiedy zostaniesz Niezależnym Partnerem Herbalife Nutrition, otrzymasz dostęp do kompleksowych narzędzi edukacyjnych i szkoleniowych, którego pomogą Ci pogłębić wiedzę na temat odżywiania, zdrowego stylu życia, technik sprzedażowych i innych zagadnień.

Q: Czy mogę się wycofać?

Samodzielne prowadzenie biznesu przy niskich kosztach początkowych to jeden z naszych Złotych Standardów. Jeśli nie chcesz dłużej współpracować z Herbalife Nutrition, możesz zrezygnować z partnerstwa w ciągu pierwszych 12 miesięcy.

Q: Dlaczego warto do nas dołączyć?

Zdobądź dostęp do naszych zasobów wiedzy i wyjątkowych wydarzeń, które pogłębią Twoją wiedzę i znajomość naszych produktów oraz ogólnych zasad odżywiania.

Zyskaj większy dochód

Dostosuj pracę do swojego stylu życia, pomagaj innym i rób to, co kochasz. Traktuj możliwość biznesową, oferowaną przez wiodącą globalną marką w sektorze sprzedaży bezpośredniej, jako główne lub dodatkowe źródło dochodu.

Q: Jak zacząć?

1. Wypełnij formularz online

2. Skontaktuje się z Tobą Niezależny Partner Herbalife Nutrition.

3. Wypełnij i podpisz umowę online.

4. Gratulacje! Właśnie zostałeś Niezależnym Partnerem Herbalife Nutrition! Otrzymasz swój numer identyfikacyjny, czyli ID Partnera.