Biszkopty Czekoladowe

Autor: Herbalife Nutrition
Nasz najbardziej wszechstronny produkt - Protein Bake Mix to pierwsza mieszanka do pieczenia, dzięki której dodasz białko, błonnik i składniki mineralne do Twoich ulubionych przepisów.

Z Protein Bake Mix masz nieskończone możliwości. Niezależnie od tego, czy naszła Cię ochota na słodką, czy słoną przekąskę, mamy coś dla Ciebie. Spróbuj tych pysznych biszkoptów czekoladowych!

Porcje: 16
Czas przygotowania: 10
Składniki:
  • 96 g (4 porcje) Protein Bake Mix Herbalife Nutrition
  • 104 g (4 porcje) F1 o smaku delikatnej czekolady
  • 50 g cukru kokosowego
  • 1 łyżeczka sody oczyszczonej
  • 100 ml mleka półtłustego
  • 50 g masła roślinnego o niskiej zawartości tłuszczu
Sposób przygotowania w minutach:

Przygotuj także: Papier do pieczenia

  1. Rozgrzej piekarnik do 180°C, wyłóż dużą blachę papierem do pieczenia. W dużej misce dokładnie wymieszaj Protein Bake Mix, F1 o smaku delikatnej czekolady, sodę oczyszczoną i mleko.
  2. Dodaj masło roślinne, cukier, wymieszaj na gładką masę. Nabierz około 2 łyżki masy w dłonie i uformuj kulkę. Połóż na przygotowanej blasze i dociśnij palcami, by uzyskać kształt biszkoptu. W ten sposób uformuj osiem biszkoptów i ułóż je na blasze w odstępach co najmniej 2 cm.
  3. Piecz przez 10-15 minut, aż staną się chrupiące. Pozostaw do ostygnięcia na blasze, a następnie przenieś na kratkę, by biszkopty całkiem ostygły.
Składniki odżywcze:
Na porcję

Wartości odżywcze w porcji:

  Energia (kcal)   Tłuszcze (g) Węglowodany(g)         
Błonnik (g) Białko (g)

W porcji

81

3,2

7,7

1,5

5,1

Tłuszcze nasycone (g): 1,2
Cukry (g): 5,6
Sól (g): 0,5

*Nasz produkt zapewnia pełne korzyści odżywcze opisane na etykiecie tylko wtedy, gdy jest przygotowany zgodnie z instrukcją podaną na tej etykiecie. Pamiętaj, że użycie produktu Herbalife Nutrition w przepisie wymagającym podgrzania może spowodować obniżenie zawartości niektórych witamin w gotowym daniu w porównaniu z wartościami na etykiecie.