Recepcja biurowa z dużym drewnianym blatem i drewnianą ścianą w tle ze srebrnym logo Herbalife Nutrition; część wypoczynkowa z 2 fotelami, sofa, stolik kawowy, duża lampa stojąca, regał, kilka kwiatów w doniczkach

O HERBALIFE NUTRITION

Herbalife Nutrition to globalna firma działająca w branży odżywiania, której misja skupia się na poprawie nawyków żywieniowych ludzi na całym świecie poprzez oferowanie smacznych i opracowanych naukowo produktów odżywczych mających na celu zapewnienie prawidłowo zbilansowanej diety. Zaspokajamy różne potrzeby żywieniowe naszych klientów w ponad 90 krajach. Nasza oferta obejmuje koktajle proteinowe, suplementy diety, napoje ziołowe i aloesowe, produkty dodające energii i podnoszące wydajność w trakcie treningu oraz kosmetyki. Nasza firma jest notowana na Nowojorskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Osiągnęła w roku obrotowym 2019 zysk netto w wysokości 4,9 miliarda dolarów.

Nasi pracownicy i kultura organizacyjna

Zatrudniamy ponad 8000 pracowników na całym świecie, w tym 300 naukowców, z których 50 może poszczycić się tytułami doktorskimi. Zachęcamy naszych pracowników i Partnerów do kierowania się w swoich działaniach ideą „dążenia do doskonałości” poprzez stałą analizę skuteczności przyjętych metod pracy w celu wprowadzania innowacji, kreatywności i ulepszeń. Angażujemy się w wyznaczanie nowych wysokich standardów w branży w zakresie sprzedaży, marketingu, IT, rozwoju produktu czy obsługi klienta i chętnie skorzystamy z Twojego zaangażowania, jeśli wesprzesz nas w osiągnięciu celów.

W Polsce działamy w dwóch biurach: Herbalife Polska w Warszawie oraz Herbalife Nutrition Global Business Services Centre w Krakowie. Pierwsze zostało otwarte ponad 20 lat temu, stając się naszym centrum dystrybucyjnym i kontaktowym, które wspiera naszych Niezależnych Partnerów Herbalife. Zatrudnia około 30 osób w zespołach: sprzedaży i marketingu, obsługi Niezależnych Partnerów, logistyki, HR, członków ds. Praktyk biznesowych i zgodności oraz administracji. Nasze krakowskie biuro zostało otwarte w 2012 roku, aby wspierać dalszy, długoterminowy rozwój naszej działalności w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce. Od 2020 roku centrum zatrudnia ponad 260 pracowników Herbalife i liczba ta stale rośnie.

Działalność społeczna Herbalife Nutrition

Angażujemy się w działalność na rzecz wyeliminowania głodu i problemu niedożywienia w ramach programu „Nutrition for Zero Hunger”. Zamierzamy przeznaczyć 2 miliony dolarów w ciągu najbliższych trzech lat na wsparcie organizacji charytatywnych i pożytku publicznego na całym świecie, z pomocą naszych produktów, wiedzy w zakresie odżywiania, wolontariatu i podnoszenia świadomości społecznej. Obejmuje to działania, które prowadzimy od 25 lat za pośrednictwem naszej Fundacji Herbalife Nutrition oraz 140 Partnerów. W zeszłym roku przekazaliśmy 3,2 miliona dolarów na promowanie prawidłowego odżywiania i aktywnego stylu życia oraz pomogliśmy ponad 90 000 dzieci w 50 krajach.

Długie ujęcie z widokiem otwartej przestrzeni biurowej przedstawiające rzędy oddzielnych biurek, szafek, krzeseł, brandingową tapetę na ścianie z egzotycznym lasem

W Herbalife

 • Zbudujesz i rozwiniesz karierę zawodową.
 • Będziesz pracować wśród zaangażowanych, pełnych pasji kolegów.
 • Razem podążamy do wspólnego celu. 
 • Razem cieszymy się z sukcesów. Intensywnie pracujemy, jednocześnie dobrze się bawiąc.
 • Będziesz pracować w zróżnicowanym kulturowo środowisku. 
 • Zyskasz szansę zaangażowania się w działalność społeczną poprzez program „Casa Herbalife”.

Korzyści dla pracowników

 • Rozwój kariery.
 • Konkurencyjne wynagrodzenie.
 • Płatne dni wolontariatu.
 • Uznaniowy program bonusowy.
 • Pakiet medyczny.
 • Karta Multisport.
 • Rabat na produkty Herbalife.
 • Ubezpieczenie na życie.

Wakaty

 

Budynek biurowy nocą z dużym zielonym neonem Herbalife Nutrition, a po lewej stronie inne biurowce