O HERBALIFE NUTRITION

Herbalife Nutrition to globalna firma działająca w branży odżywiania, której misja skupia się na poprawie nawyków żywieniowych ludzi na całym świecie poprzez oferowanie smacznych i opracowanych naukowo produktów odżywczych mających na celu zapewnienie prawidłowo zbilansowanej diety. Zaspokajamy różne potrzeby żywieniowe naszych klientów w ponad 90 krajach. Nasza oferta obejmuje koktajle proteinowe, suplementy diety, napoje ziołowe i aloesowe, produkty dodające energii i podnoszące wydajność w trakcie treningu oraz kosmetyki. Nasza firma jest notowana na Nowojorskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Osiągnęła w roku obrotowym 2019 zysk netto w wysokości 4,9 miliarda dolarów.

Nasi pracownicy i kultura organizacyjna

Zatrudniamy ponad 8000 pracowników na całym świecie, w tym 300 naukowców, z których 50 może poszczycić się tytułami doktorskimi. Zachęcamy naszych pracowników i Partnerów do kierowania się w swoich działaniach ideą „dążenia do doskonałości” poprzez stałą analizę skuteczności przyjętych metod pracy w celu wprowadzania innowacji, kreatywności i ulepszeń. Angażujemy się w wyznaczanie nowych wysokich standardów w branży w zakresie sprzedaży, marketingu, IT, rozwoju produktu czy obsługi klienta i chętnie skorzystamy z Twojego zaangażowania, jeśli wesprzesz nas w osiągnięciu celów.

W Polsce działamy w dwóch biurach: Herbalife Polska w Warszawie oraz Herbalife Nutrition Global Business Services Centre w Krakowie. Pierwsze zostało otwarte ponad 20 lat temu, stając się naszym centrum dystrybucyjnym i kontaktowym, które wspiera naszych Niezależnych Partnerów Herbalife. Zatrudnia około 30 osób w zespołach: sprzedaży i marketingu, obsługi Niezależnych Partnerów, logistyki, HR, członków ds. Praktyk biznesowych i zgodności oraz administracji. Nasze krakowskie biuro zostało otwarte w 2012 roku, aby wspierać dalszy, długoterminowy rozwój naszej działalności w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce. Od 2020 roku centrum zatrudnia ponad 260 pracowników Herbalife i liczba ta stale rośnie.

Działalność społeczna Herbalife Nutrition

Angażujemy się w działalność na rzecz wyeliminowania głodu i problemu niedożywienia w ramach programu „Nutrition for Zero Hunger”. Zamierzamy przeznaczyć 2 miliony dolarów w ciągu najbliższych trzech lat na wsparcie organizacji charytatywnych i pożytku publicznego na całym świecie, z pomocą naszych produktów, wiedzy w zakresie odżywiania, wolontariatu i podnoszenia świadomości społecznej. Obejmuje to działania, które prowadzimy od 25 lat za pośrednictwem naszej Fundacji Herbalife Nutrition oraz 140 Partnerów. W zeszłym roku przekazaliśmy 3,2 miliona dolarów na promowanie prawidłowego odżywiania i aktywnego stylu życia oraz pomogliśmy ponad 90 000 dzieci w 50 krajach.

W Herbalife

✓ Zbudujesz i rozwiniesz karierę zawodową.
✓ Będziesz pracować wśród zaangażowanych, pełnych pasji kolegów.
✓ Razem podążamy do wspólnego celu.  
✓ Razem cieszymy się z sukcesów. Intensywnie pracujemy, jednocześnie dobrze się bawiąc. 
✓ Będziesz pracować w zróżnicowanym kulturowo środowisku.  
✓ Zyskasz szansę zaangażowania się w działalność społeczną poprzez program „Casa Herbalife”.

Korzyści dla pracowników

✓Rozwój kariery
✓ Konkurencyjne wynagrodzenie
✓ Płatne dni wolontariatu
✓ Uznaniowy program bonusowy
✓ Pakiet medyczny 
✓ Karta Multisport
✓ Rabat na produkty Herbalife

Wakaty

✓ Sprawdź otwarte rekrutacje
✓ Jeśli nie widzisz stanowiska, które pasuje do Twojego profilu, możesz złożyć wniosek za pomocą naszej Ogólnej Aplikacji 
Zweryfikuj przesłany wniosek
Zarejestruj się, aby otrzymywać powiadomienia o ofertach pracy