ABOUT HERBALIFE NUTRITION

Kim jesteśmy

KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy globalnym liderem w kategorii produktów zastępujących posiłek, suplementów diety i kosmetyków pielęgnacyjnych. 

Każdego dnia na świecie spożywanych jest ponad 4 miliony koktajli Herbalife Nutrition.

Jak działamy

JAK DZIAŁAMY?

Docieramy do naszych klientów poprzez sieć dystrybutorów.

Dlatego tak ważna dla nas jest najwyższa jakość relacji i obsługi zapewniana przez Niezależnych Partnerów. Odwaga do zmiany swojego życia wymaga motywacji i spersonalizowanego wsparcia i wykracza daleko poza same produkty i obejmuje motywację oraz indywidualne wsparcie, które daje naszym klientom pewność zmiany na lepsze. To właśnie nazywamy naszą „przewagą dzięki Partnerom”.

Green Tick

Nasz cel
Sprawić, aby świat był zdrowszy i szczęśliwszy. 

Green Tick

Nasza działalność
Uzyskiwanie inspirujących rezultatów, aby podnosić jakość życia.

Green Tick

Nasze metody
Wsparcie zorientowanych na cel dystrybutorów, którzy stanowią wartość dodaną naszej firmy. 

Green Tick

Nasze wartości
Zawsze robimy to, co słuszne. Pracujemy zespołowo. Nie ustajemy w dążeniu do doskonałości

  

Gdzie jesteśmy

GDZIE JESTEŚMY?

Firma Herbalife Nutrition, założona w 1980 roku, działa obecnie w ponad 90 krajach na całym świecie i zatrudnia ponad 8 000 pracowników..

Krajów na całym świecie

Ilość rynków na całym świecie

Założona w Los Angeles

Firma założona została w Los Angeles

Pracowników na całym świecie

Ilość pracowników na całym świecie

  

Dlaczego Nasze Produkty

DLACZEGO WŁAŚNIE NASZE PRODUKTY?

Instytut Herbalife Nutrition, złożony z ekspertów z całego świata, ma za zadanie promowanie zdrowego odżywiania poprzez prowadzenie badań klinicznych i edukacji.

Dlaczego Nasze Produkty

Nasze zakłady korzystają z najnowszych technologii i są zaliczane do najnowocześniejszych na świecie. Nasze laboratoria mają certyfikat ISO 17025. W Europie linia produktów Herbalife24® jest testowana pod kątem substancji zakazanych przez LGC w ramach znanego na całym świecie programu „Informed Sport”.

Dziel się dobrem

DZIEL SIĘ DOBREM

Nasi Partnerzy i pracownicy wnoszą swój wkład w społeczeństwo, uczestnicząc jako wolontariusze w programach mających na celu promocję prawidłowego odżywiania i aktywnego stylu życia, koordynowanych przez organizację non-profit: Fundację Herbalife Nutrition.

two children hugging and smiling on a casa herbalife playground

Celem powołanej w 1994 roku Fundacji Herbalife Nutrition (HNF) jest poprawa jakości życia dzieci. Za pośrednictwem programów Casa Herbalife, partnerzy Fundacji i współpracujące z nią organizacje pomagają w zapewnieniu zdrowego odżywiania dzieciom z grup ryzyka.

Herbalife Nutrition patrocinando equipo de fútbol femenino atlético madrid

NASZA DZIAŁALNOŚĆ SPONSORSKA

Sponsorujemy ponad 190 wydarzeń sportowych, drużyn i indywidualnych zawodników na całym świecie, z czego ponad 70 w Europie. Należą do nich między innymi: piłkarz Cristiano Ronaldo, drużyna piłki nożnej LA Galaxy oraz kobieca drużyna piłki nożnej z Hiszpanii – Atlético Madrid, występująca w Premier Division. 

Pracuj z nami

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU

Pracujemy w dynamicznie zmieniającym się środowisku i wierzymy, że swoją pracą przyczyniamy się do dobra ogółu. Angażujemy się w wyznaczanie nowych wysokich standardów w branży i chętnie skorzystamy z twojej pomocy w realizacji tego celu. Jeśli chcesz dołączyć do zespołu pracowników Herbalife Nutrition, liczącego ponad 8000 osób na całym świecie, skontaktuj się z nami już dziś.