Banner suplementy diety HN

ZAPEWNIJ SWOJEMU ORGANIZMOWI ODPOWIEDNIE PALIWO

Pomimo naszych starań dieta często nie dostarcza wystarczającej ilości wszystkich składników odżywczych. W zapewnieniu odpowiedniego odżywienia organizmu mogą pomóc suplementy diety. Witaminy, składniki mineralne i inne składniki odżywcze wspierają ogólne zdrowie i witalność organizmu, stanowiąc klucz do jego prawidłowego rozwoju.

Witaminy i minerały

WITAMINY I MINERAŁY

Witaminy i składniki mineralne to nieodłączna część naszej diety. Są niezbędne do prawidłowego przebiegu wielu reakcji chemicznych zachodzących w organizmie oraz zachowania zdrowia i dobrego samopoczucia. Zbilansowana dieta może pomóc w dostarczaniu organizmowi najważniejszych witamin i składników mineralnych, ale zaspokojenie całego zapotrzebowania wyłącznie przez spożywane produkty żywnościowe jest trudne. W osiągnięciu zalecanego dziennego spożycia mogą pomóc Ci suplementy diety, takie jak zestawy multiwitaminowe.

Zdrowe tłuszcze

ZDROWE TŁUSZCZE

Nasz organizm potrzebuje niewielkiej ilości tłuszczu, by prawidłowo funkcjonować. Niezbędne kwasy tłuszczowe, w niewielkich ilościach i przy zachowaniu prawidłowo zbilansowanej diety, przyczyniają się do utrzymania prawidłowego widzenia i pracy mózgu. 

Błonnik

BŁONNIK

Do prawidłowego funkcjonowania układu pokarmowego osoba dorosła potrzebuje codziennie 25 gramów błonnika, jednak większości z nas nie udaje się nawet zbliżyć do tej wartości. Aby pomóc Ci osiągnąć zalecane dzienne spożycie błonnika, oferujemy szereg wysokobłonnikowych produktów i suplementów diety.  

Dodatkowe białko

DODATKOWE BIAŁKO

Zwiększ swoje dzienne spożycie białka dzięki naszym najwyższej jakości suplementom proteinowym, które stanowią doskonały dodatek do przekąsek i posiłków. Delektuj się ich smakiem w koktajlach i owocowych smoothie lub dodaj do owsianki.