Osiągnij swoją zdrową wagę

OSIĄGNIJ SWOJĄ ZDROWĄ WAGĘ

Poczuj się lepiej, wyglądaj lepiej i żyj lepiej dzięki naszej ofercie dobrych rozwiązań pomagających kontrolować wagę! Nasze produkty pomagające tracić zbędne kilogramy i kontrolować wagę opierają się na nauce, aby pomóc Ci osiągać cele i czerpać korzyści ze zbilansowanego odżywiania.

Pyszny i zdrowy posiłek

PYSZNY I ZDROWY POSIŁEK

Linia Formuła 1 Herbalife Nutrition oferuje szeroki wybór produktów zastępujących posiłek w celu kontroli masy ciała i prawidłowego odżywiania. Wszystkie koktajle Formuła 1 powstają w 100% ze składników wegańskich, a nasze Batony Express są odpowiednie dla wegetarian. Formuła 1 dostarcza wysokiej jakości białka roślinnego oraz wszystkich kluczowych mikro- i makroelementów, których potrzebuje Twój organizm, w formie zbilansowanego posiłku. To wygodna, zdrowa alternatywa dla wysokokalorycznego śniadania, obiadu czy kolacji. 

Przekąski proteinowe

PRZEKĄSKI BIAŁKOWE

Nasze przekąski proteinowe to świetny sposób na zaspokojenie apetytu przy jednoczesnym zapewnieniu organizmowi odpowiednich ilości białka i energii. Zawsze, gdy masz ochotę na sycącą przekąskę po śniadaniu, popołudniowe małe co nieco lub smakołyk na drogę, nasze batony i przekąski pomogą Ci osiągnąć swoje cele w zakresie odżywiania i pozostać w zgodzie z planem zdrowych posiłków. 

Niskokaloryczne napoje

NAPOJE NISKOKALORYCZNE

Utrzymaj odpowiednie nawodnienie organizmu, realizując jednocześnie swój plan utraty wagi, w czym pomogą Ci pyszne, orzeźwiające napoje niskokaloryczne. Od herbatki z kofeiną po napój aloesowy – nasze produkty doskonale pasują do diety ograniczającej liczbę kalorii.