Zacznij dobrze swój dzień

ODPOWIEDNIO ROZPOCZNIJ DZIEŃ

Idealne śniadanie od Herbalife Nutrition wspaniale smakuje, jest pełne składników odżywczych, a jego przygotowanie nie wymaga wiele wysiłku. Dodatkowo możesz dostosować je do własnych potrzeb. Dobrze zbilansowane śniadanie zapewni Twojemu organizmowi energię, która pozwoli Ci dynamicznie zacząć dzień. 

Odżywienie

ODŻYWIANIE

Twój kompletny posiłek, możliwy do spożycia poza domem: nasze koktajle proteinowe Formuła 1 zawierają składniki wegańskie, są odpowiednie dla wegetarian. Dostarczają ponad 1/3 zalecanego dziennego spożycia 25 witamin i składników mineralnych. Nie zawierają glutenu. Delektuj się koktajlem Formuła 1 dostępnym w wielu pysznych smakach.

Orzeźwienie

ORZEŹWIENIE

Obudź swoje ciało i umysł dzięki naszemu orzeźwiającemu napojowi ziołowemu z zieloną i czarną herbatą. Delektuj się niskokalorycznym napojem z kofeiną, który możesz przyrządzić na ciepło lub zimno. Szybko postawi Cię na nogi, gdy potrzebujesz „doładować akumulatory”. 

Nawodnienie

NAWODNIENIE

Rozpocznij dzień od szklanki pysznego i orzeźwiającego Napoju aloesowo-ziołowego. Ten niskokaloryczny napój zawiera sok z aloesu, który pomoże Ci utrzymać odpowiedni poziom nawodnienia organizmu.