Herbalife24 – odżywianie sportowe wysokiej jakości

WYSOKIEJ JAKOŚCI ODŻYWIANIE SPORTOWE, 24 GODZINY NA DOBĘ

Uwolnij swój potencjał za pomocą odżywiania sportowego bez żadnych kompromisów. Niezależnie od tego, czy uprawiasz spokojny jogging, uwielbiasz aktywność na świeżym powietrzu, czy też jesteś zawodowym sportowcem, seria sportowa Herbalife24® przeniesie Twoje wyniki na wyższy poziom. Od wysokiej jakości odżywek białkowych i napojów elektrolitycznych po suplementy diety na noc, linia Herbalife24® oferuje produkty opracowane tak, by odpowiadały Twoim indywidualnym potrzebom sportowym, treningowym i regeneracyjnym. Osiągaj najlepsze wyniki dzięki pierwszej na rynku linii produktów do 24-godzinnego odżywiania sportowego. 

Herbalife24 CR7 Drive – zwiększ swoją wydajność

ZWIĘKSZ SWOJĄ WYDOLNOŚĆ DZIĘKI CR7 DRIVE

We współpracy z zawodowym piłkarzem Cristiano Ronaldo opracowaliśmy napój do picia w trakcie treningów, który pomaga utrzymać wytrzymałość* na siłowni, boisku lub podczas aktywności na świeżym powietrzu. CR7 Drive o orzeźwiającym smaku jagód acai to napój węglowodanowo-elektrolitowy, profesjonalnie opracowany, by pomóc dostarczać paliwa w trakcie intensywnych treningów i poprawiać nawodnienie.* CR7 Drive to nowoczesny napój sportowy o lekkim smaku, stworzony, by zapewniać każdemu energię do ćwiczeń.

Herbalife24 Formuła 1 Sport – koktajl zastępujący posiłek

ZAMIENNIK POSIŁKU O SPORTOWEJ FORMULE OPRACOWANEJ PRZEZ EKSPERTÓW

Formuła 1 Sport to produkt zastępujący posiłek, który nie ma sobie równych. Dodaje energii Twojej sportowej pasji, jednocześnie utrzymując spożycie kalorii pod kontrolą. Ten wyjątkowy, zbilansowany posiłek dostarcza mieszanki wysokiej jakości białka, błonnika, węglowodanów oraz kluczowych witamin i składników mineralnych. Opracowany przez ekspertów, by dostarczyć Twojemu organizmowi składników odżywczych na miarę zbilansowanego posiłku. Trzymaj rękę na pulsie i monitoruj swoje postępy, wspomagając się pysznym, wygodnym w przygotowaniu koktajlem sportowym zastępującym posiłek.

Herbalife24 Hydrate – osiągaj maksymalne korzyści z treningu

NAPÓJ ELEKTROLITYCZNY 0 KALORII

Nawadnianie organizmu w trakcie treningu jest kluczowym elementem w osiąganiu optymalnych wyników.** Korzystając z badań i formuł opartych na nauce, opracowaliśmy bezkaloryczny napój elektrolityczny. Hydrate Herbalife24® zawiera witaminę C, która pomaga zmniejszyć uczucie zmęczenia i znużenia. Każda porcja jest zapakowana w osobną saszetkę, dzięki czemu możesz zabrać Hydrate Herbalife24® wszędzie i wygodnie wymieszać w odpowiednim momencie. Wykorzystaj w pełni swój trening dzięki naszemu pysznemu napojowi elektrolitycznemu.

Herbalife24 Prolong – zoptymalizuj swoją wydajność

NAPÓJ WĘGLOWODANOWO-PROTEINOWY DO PICIA W TRAKCIE TRENINGU

By pomóc Ci zoptymalizować wydolność organizmu, opracowaliśmy unikalną mieszankę węglowodanowo-proteinową, która dostarcza kluczowych składników odżywczych w trakcie długotrwałych, intensywnych ćwiczeń.** Prolong Herbalife24® jest wzbogacony o witaminy C, B1, B3, B6 i B12. Można łatwo wymieszać go z wodą, by uzyskać orzeźwiający napój o aromacie cytrusów, zwiększający wydolność. Prolong Herbalife24® to idealny produkt, który wspiera Twoje codzienne treningi i pomaga osiągać najlepsze wyniki.

Herbalife24 Rebuild Strength – regeneracja po treningu siłowym

REGENERACJA PO TRENINGU SIŁOWYM

Po intensywnym treningu siłowym Ty i Twoje mięśnie musicie odpocząć. Aby wspomóc regenerację, trzeba koniecznie spożyć po treningu białka i węglowodany.** Rebuild Strength Herbalife24® to koktajl o smaku czekoladowym, dostarczający 25 gramów białka, które przyczynia się do wzrostu i utrzymania masy mięśniowej. Zoptymalizuj swoją regenerację dzięki Rebuild Strength Herbalife24®.  

Herbalife24 Rebuild Endurance – regeneracja po treningu wytrzymałościowym

REGENERACJA PO TRENINGU WYTRZYMAŁOŚCIOWYM

Skuteczny plan odżywiania regeneracyjnego zapewnia równowagę między nawodnieniem, spożyciem białek i węglowodanów.** Aby wspomóc regenerację po treningu, opracowaliśmy węglowodanowo-proteinowy napój sportowy z kluczowymi witaminami i składnikami mineralnymi. Rebuild Endurance Herbalife24® zawiera wyjątkowe połączenie witamin C, E, B1, B2 i żelaza, dzięki czemu jest doskonałym napojem regeneracyjnym dla osób uprawiających sporty wytrzymałościowe oraz po ćwiczeniach aerobowych.

Batony Herbalife24 Achieve – ultra-wygodna przekąska proteinowa

DEKADENCKO PYSZNY, SPORTOWY BATON PROTEINOWY

Batony proteinowe to przysmak po treningu, który pomoże Ci zwiększyć dzienne spożycie białka. Niezależnie od tego, czy szukasz zbilansowanej przekąski, czy chcesz szybko dostarczyć sobie porcji białka, batony Achieve Herbalife24® łączą pyszny smak z wysokiej jakości białkiem serwatkowym. Każdy baton zawiera 21 gramów białka i ma niską zawartość cukru. Batony Achieve Herbalife24® są dostępne w dwóch kuszących smakach – gorzkiej czekolady i ciasta czekoladowego

Herbalife24 LiftOff Max – sportowy napój energetyczny bez cukrów

SPORTOWY NAPÓJ ENERGETYCZNY BEZ CUKRU

Wykorzystaj w pełni swoje treningi z LiftOff® Max. To sportowy napój energetyczny bez zawartości cukru, zawierający 180 mg**** kofeiny w porcji. Ma orzeźwiający smak grejpfrutowy, nie zawiera sztucznych barwników ani aromatów. Pełen witaminy C, która pomaga zmniejszyć uczucie zmęczenia i znużenia. Trenuj jak sportowiec z LiftOff® Max!

Herbalife24 – linia produktów odżywiania sportowego stworzona w celu podniesienia wydajności

STWORZONE Z MYŚLĄ O WYNIKACH. WSPARTE WIEDZĄ NAUKOWĄ

Przenieś swoje przygotowania fitness, treningi i regenerację na wyższy poziom dzięki Herbalife24®. Nasza linia produktów do odżywiania 24 godziny na dobę jest przeznaczona dla osób uprawiających sport amatorsko i zawodowo oraz dążących do osiągania najlepszych wyników. Każdy produkt został profesjonalnie opracowany i poparty badaniami naukowymi. Wszystkie produkty Herbalife24® zawierają składniki wysokiej jakości. Przechodzą rygorystyczne testy gwarantujące, że spełniają, a nawet przewyższają standardy branżowe.  

Herbalife24 – linia produktów odżywczych z certyfikatem Informed Sport

OPRACOWANE W LABORATORIUM. SPRAWDZONE W TERENIE

Wszystkie produkty Herbalife24® są w pełni testowane pod kątem zawartości substancji zabronionych przez niezależną instytucję. Program kontroli jakości Informed Sport poświadcza, że partia próbki, z której stworzono dany produkt, została przetestowana pod kątem substancji zabronionych przez światowej klasy sportowe laboratorium antydopingowe LGC. Nasza oferta Herbalife24® to skuteczny plan odżywiania dla sportowców – obejmujący nawodnienie, białka, węglowodany oraz kluczowe witaminy i składniki mineralne. Możesz dostosować produkty H24 do swoich potrzeb treningowych. Trenuj jak sportowiec dzięki odżywianiu sportowemu bez kompromisów. 

Herbalife24 – odżywianie sportowe dla sportowców na co dzień

100% PEWNOŚCI, BY MÓC RYWALIZOWAĆ

Produkty Herbalife24® są regularnie testowane i sprawdzane pod kątem spełnienia wielu różnych szczegółowych specyfikacji, by zagwarantować stabilność produktu i zgodność wszystkich składników z deklaracjami na etykiecie. Obiecujemy sportowcom i trenerom, że mogą zaufać naszym produktom. Zmaksymalizuj swoją wydolność i regenerację, mając stuprocentową pewność co do wartości swojego odżywiania.

  

ODPOWIEDZI NA NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Pytanie 1: Jak opracować skuteczny plan odżywiania sportowego?

Tworząc plan, warto pomyśleć o odżywianiu w trzech fazach: przed, w trakcie i po treningu.

  • Przygotowanie organizmu do codziennych ćwiczeń jest tak samo ważne, jak uzupełnienie składników odżywczych po treningu. Odżywianie przed treningiem powinno koncentrować się na nawodnieniu organizmu i zapewnieniu mu źródeł energii.**
  • W czasie treningu trzeba zadbać o utrzymanie energii i nawodnienia na odpowiednim poziomie.** Napój węglowodanowo-proteinowy Prolong Herbalife 24® zawiera dodatek witamin; jest idealny do picia w trakcie długotrwałych i intensywnych ćwiczeń. CR7 Drive to napój sportowy opracowany we współpracy z Cristiano Ronaldo, który ma na celu utrzymanie wytrzymałości*, wspomaganie treningów wymagających dużego wysiłku* i zwiększenie nawodnienia.*
  • Po intensywnym treningu Ty i Twoje mięśnie musicie odpocząć. Skuteczny plan odżywiania regeneracyjnego obejmuje nawodnienie oraz spożycie białek i węglowodanów w odpowiednich proporcjach. Odkryj koktajle proteinowe Rebuild Endurance, Rebuild Strength, batony proteinowe Herbalife 24® oraz suplementy multiwitaminowe, które pomogą Ci odzyskać siły po treningu i zapewnią wsparcie w zakresie odżywiania. Białko przyczynia się do wzrostu i utrzymania masy mięśniowej.

 

Pytanie 2: Pod jakim względem odżywianie sportowe różni się od zwyczajnego?

Panuje błędne przekonanie, że żywienie sportowe jest przeznaczone tylko dla zawodowych sportowców. Oczywiście, sportowcy ciężko trenują, a ich wymagania żywieniowe są bardzo wysokie, ale odżywianie sportowe opiera się na solidnym fundamencie ogólnego prawidłowego odżywiania, więc może stosować je każdy, kto regularnie ćwiczy i jest aktywny fizycznie.

Ogólne odżywianie wymaga spożywania określonej liczby kalorii i niezbędnych składników odżywczych w celu utrzymania ważnych funkcji organizmu, co jest determinowane indywidualnymi celami żywieniowymi i sprawnościowymi danej osoby.

Podobnie zrównoważony plan odżywiania sportowego – dostarczanie pokarmów, płynów i suplementów w razie potrzeby – przede wszystkim promuje optymalne zdrowie, a także dostarcza energii do aktywności fizycznej, wspomaga regenerację oraz optymalizuje adaptację organizmu do wysiłku i jego wydolność.*****

  • Należy dopilnować, by dostarczane „paliwo” składało się z odpowiednich ilości makroskładników: białka, węglowodanów i tłuszczów.
  • Należy zapewnić odpowiednie nawodnienie – ma to kluczowe znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Pijąc napoje energetyczne, monitoruj swoje dzienne spożycie kofeiny.****

Pytanie 3: Czemu służą produkty do odżywiania sportowego?

Odżywianie i dobry plan fitness idą w parze — niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z fitnessem, czy regularnie chodzisz na siłownię, a może jesteś sportowcem wyczynowym, potrzebujesz optymalnego odżywiania, które wspiera Cię w każdej chwili. Seria Herbalife 24® obejmuje produkty, których potrzebujesz, by lepiej przygotować się do ćwiczeń, efektywniej trenować i regenerować siły. Zakres stosowania produktów można dostosować do konkretnego planu treningowego. Przenieś swoje treningi, wyniki i regenerację na wyższy poziom dzięki serii do odżywiania sportowego. Gwarantujemy, że każdy produkt z każdej partii jest sprawdzany pod kątem substancji zabronionych przez niezależną instytucję. Na stronie www.informed-sport.com możesz sprawdzić wyniki testów po numerze partii umieszczonym na produkcie.

 

Pytanie 4: Kiedy należy stosować produkty do odżywiania sportowego?

Ważne jest nie tylko to, jakich produktów używasz, ale także kiedy ich używasz. W zależności od Twoich celów dotyczących odżywiania i fitnessu, Twój schemat treningowy może wymagać pewnych rodzajów suplementów diety stosowanych przed, w trakcie lub po treningu.** Nasza seria sportowa Herbalife24® zapewnia osobom uprawiającym sport 24-godzinne wsparcie w zakresie odżywiania™. Dzięki temu możesz dostosować produkty do swoich potrzeb związanych ze sportem, treningiem, wydolnością i regeneracją organizmu.***

 

Pytanie 5: W jaki sposób mogę kupić produkty do odżywiania sportowego w Polsce?

Produkty Herbalife24® są sprzedawane wyłącznie przez Niezależnych Partnerów Herbalife Nutrition. Możesz je kupić, nawiązując kontakt za pomocą formularza na naszej stronie.

 

* Napoje węglowodanowo-elektrolitowe pomagają utrzymać wydolność organizmu podczas długotrwałych ćwiczeń wytrzymałościowych. Napoje węglowodanowo-elektrolitowe zwiększają wchłanianie wody podczas ćwiczeń fizycznych.

** Kerksick et al. J Int Soc Sports Nutr. 2018;15(1):38. Kerksick et al. J Int Soc Sports Nutr. 2017;14:33.

*** Kim et al., Eur J Clin Nutr. 2007; 61(4): 536-541; Messaoudi et al., Eur J Clin Nutr. 2005; 44(2): 128-132; Miclo et al., FASEB J, 2001; 15(10): 1780-1782

**** Zaleca się nie przekraczać dziennego spożycia 400 mg kofeiny ze wszystkich źródeł (200 mg dla kobiet w ciąży i karmiących piersią). Panel NDA EFSA, 2015. Dziennik EFSA 2015; 13( 5):4102, 120 pp.

***** Thomas i in. J Acad Nutr Diet. 2016;116(3):501-528.