Skontaktuj się z Herbalife Polska

Interesujesz się Herbalife i chcesz wiedzieć więcej?

Herbalife oferuje każdemu możliwość prowadzenia zdrowszego i bardziej aktywnego stylu życia. Aby dowiedzieć się więcej prosimy wypełnić nasz formularz kontaktowy - Znajdź Partnera Herbalife. Dzięki temu będziemy mogli skontaktować Cię z lokalnym Partnerem.

Kiedy szukasz odpowiedzi lub potrzebujesz pomocy, wsparcie, na jakie zasługujesz jest zawsze w zasięgu Twojej ręki.

Zadaj pytanie swojemu Partnerowi Herbalife

Jeśli masz pytania dotyczące produktu lub interesujesz się biznesowymi możliwościami Herbalife, zachęcamy Cię do rozmowy z Twoim lokalnym Partnerem Herbalife. Jego zadaniem jest odpowiedzieć na nurtujące Cię pytania i zapewnić Ci informacje, których potrzebujesz. Wystarczy podnieść słuchawkę i zadzwonić.

Jeśli Twoim celem jest kontrolowanie wagi, prowadzenie zdrowszego trybu życia lub zwiększenie poziomu energii, Twój osobisty Partner Herbalife stworzy program właśnie dla Ciebie. Nasi Partnerzy będą tu, by udzielić odpowiedzi na wszelkie pytania, motywować do działania, zachęcać i świętować z Tobą każdy poczyniony postęp.Żeby odkryć właściwe dla Ciebie produkty Herbalife i dowiedzieć się więcej o tych wyjątkowych możliwościach, udostępnij swoje dane, by Partner Herbalife mógł skontaktować się z Tobą telefonicznie lub e-mailowo.

KONTAKT – CENTRALA W POLSCE

Herbalife Polska Sp. z o.o.

Eurocentrum Office Complex

A. Jerozolimskie 134

Budynek Gamma, Piętro 10

02-305 Warszawa 

Zamówienia i kontakt:

tel. 22 703 76 00

Zakup produktów – wybierz 1

Informacja – wybierz 2

e-mail: kontakt.pl@herbalife.com

Nr konta: 34 1030 1508 0000 0008 2218 3000

Światowe biura Herbalife:

Znajdź biura Herbalife na całym świecie:

Directory of Herbalife locations around the world  

Inspektor ochrony danych: Mariusz Krzysztofek, dr hab., dyrektor, privacy@herbalife.com

ZABIERZ GŁOS

Jeśli masz pytania, wątpliwości lub wiedzę na temat czegoś, co może naruszać nasze zasady, kodeks, politykę lub prawo, poinformuj nas o tym natychmiast. 

Zachęcamy wszystkich, w tym naszych partnerów biznesowych, przedstawicieli stron trzecich, dostawców i wykonawców, do natychmiastowego kontaktowania się z nami w sprawie wszelkiego nieetycznego zachowania, o którym wiedzą lub które podejrzewają.  

Wejdź na IntegrityLine.Herbalife.com, by zgłosić sprawę lub swoje wątpliwości dotyczące etycznego postępowania w Herbalife.

Twoje zgłoszenie zostanie potraktowane poważnie, niezależnie od sposobu wyrażenia zaniepokojenia. Zgłaszaj wątpliwości 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu, bez obawy o działania odwetowe. 

„Zawsze robimy to, co słuszne”. Nie chodzi tylko o to, co robimy, ale o to, kim jesteśmy.