Odpowiedzi na często zadawane pytania

1. Czym zajmuje się Herbalife Nutrition?

Od 1980 roku Herbalife Nutrition realizuje misję poprawy nawyków żywieniowych ludzi na całym świecie dzięki smacznym, wspartym wiedzą naukową produktom do odżywiania, które pomagają ludziom odżywiać się prawidłowo, w zbilansowany sposób. Herbalife Nutrition to globalna firma zajmująca się sprzedażą bezpośrednią produktów odżywczych, z ponad 40-letnim doświadczeniem w tworzeniu całościowej oferty pysznych produktów odżywczych, które można dostosować do indywidualnych potrzeb i które pomagają konsumentom osiągnąć ich unikatowe cele w zakresie zdrowia i dobrego samopoczucia.

2. Jak działa Herbalife Nutrition?

Produkty Herbalife Nutrition są dostępne wyłącznie za pośrednictwem przeszkolonych i wyedukowanych Niezależnych Dystrybutorów Herbalife Nutrition, którzy zapewniają swoim klientom wszechstronne i spersonalizowane rozwiązania w zakresie odżywiania i dobrego samopoczucia. Herbalife Nutrition zapewnia Gwarancję Złotych Standardów w ochronie praw konsumenta, oferując gwarancję 100% zwrotu kosztów.

3. Gdzie działa Herbalife Nutrition?

Herbalife Nutrition zaspokaja różnorodne codzienne potrzeby w zakresie odżywiania, oferując wybór konsumentom w ponad 90 krajach na całym świecie (w 56 krajach w regionie EMEA). Poprzez poprawę nawyków żywieniowych ludzi oraz oferowanie wysokiej jakości produktów i możliwości ekonomicznych, Herbalife Nutrition wywiera pozytywny wpływ na społeczności na całym świecie.

4. Czy produkty Herbalife Nutrition sprzyjają odchudzaniu?

Produkty Herbalife Nutrition są wysokiej jakości, wsparte wiedzą naukową. Obejmują:

koktajle proteinowe zastępujące posiłki, batony i przekąski proteinowe, herbatki ziołowe, napoje aloesowe, suplementy diety, produkty dla osób aktywnych i sportowców oraz kosmetyki pielęgnacyjne. Koktajle Formuła 1 Herbalife Nutrition to produkty zastępujące posiłki, do kontroli masy ciała. Zastąpienie jednego posiłku dziennie w diecie niskokalorycznej zamiennikiem posiłku pomaga w utrzymaniu masy ciała po utracie wagi. Zastąpienie dwóch posiłków dziennie w diecie niskokalorycznej zamiennikami posiłku pomaga w utracie wagi. Globalna filozofia odżywiania  firmy opiera się na zbilansowanym odżywianiu, prowadzeniu zdrowego, aktywnego stylu życia i przestrzeganiu spersonalizowanego programu z pomocą wyedukowanego i przeszkolonego Dystrybutora. Ta filozofia pomaga poprawić nawyki żywieniowe  globalnej populacji – osoba po osobie.

5. Na czym polega zaangażowanie Herbalife Nutrition w jakość?

Składniki produktów Herbalife Nutrition pochodzą od rolników, którzy zobowiązują się do przestrzegania wysokich standardów firmy dotyczących upraw i ochrony środowiska naturalnego.

Herbalife Nutrition testuje składniki w światowej klasy laboratoriach przed wykorzystaniem ich w produkcji, upewniając się, że są one zgodne nie tylko z jednolitymi, globalnymi standardami firmy, ale także ze wszystkimi wymogami rządowymi. Laboratoria Herbalife Nutrition zdobyły najwyższy poziom akredytacji (ISO 17025), co odzwierciedla ścisłe przestrzeganie wiodących w branży standardów.

Kompleksowy proces kontroli jakości Herbalife Nutrition gwarantuje, że skład podany na etykiecie naprawdę znajduje się w produkcie. Od uprawy surowców po gotowe produkty, które pomagają klientom prowadzić zdrowsze życie, zaangażowanie w jakość  leży u podstaw wszystkich działań Herbalife Nutrition.

6. Kto może stosować produkty Herbalife Nutrition?

W 2020 roku na całym świecie spożywano codziennie 5,3 miliona porcji koktajli proteinowych Herbalife Nutrition. Wszystkie produkty Herbalife Nutrition powstają w zgodzie z przepisami prawa międzynarodowego, unijnego i krajowego, by zagwarantować, że są bezpieczne do stosowania  przez zdrowe osoby dorosłe. Produkty Herbalife Nutrition należy spożywać zgodnie z zaleceniami na etykiecie. Należy zauważyć, że niektóre produkty zawierają składniki takie jak soja, owies, nabiał, kofeina i inne, więc mogą nie być  odpowiednie dla niektórych osób, na przykład  kobiet w ciąży i karmiących piersią. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące produktów Herbalife Nutrition lub określonych składników, możesz skontaktować się bezpośrednio z zespołem ds. globalnego bezpieczeństwa konsumentów. Herbalife Nutrition zaleca również skonsultowanie się z lekarzem przed wprowadzeniem jakichkolwiek zmian w diecie.

7. Ile kosztują produkty Herbalife Nutrition?

Produkty Herbalife Nutrition są konkurencyjne cenowo. Wszystkie produkty Herbalife Nutrition z kategorii kontroli wagi, wellness, odżywiania dla sportowców i kosmetyków do pielęgnacji oferują dobry stosunek jakości do ceny.

8. Czy produkty Herbalife Nutrition są wegańskie?

Wiele produktów Herbalife Nutrition zawiera białko pochodzenia roślinnego pozyskiwane z soi, w tym większość wersji smakowych flagowego produktu firmy, czyli odżywczego koktajlu zastępującego posiłek Formuła 1. Zrównoważona produkcja białka roślinnego wymaga zużycia mniejszej ilości gruntów i wody oraz emituje mniej dwutlenku węgla niż białko pochodzenia zwierzęcego. Aby zapewnić konsumentom dodatkowy wybór, Herbalife Nutrition oferuje również alternatywne białka roślinne, między innymi z grochu, ryżu, komosy ryżowej i innych źródeł.

9. Gdzie mogę kupić produkty Herbalife Nutrition?

Koktajle i inne produkty Herbalife Nutrition możesz kupić osobiście, kontaktując się z Niezależnymi Dystrybutorami (znajdź Dystrybutora w swojej okolicy za pomocą tego formularza