3 większe posiłki, czy 5 mniejszych

Jaka jest optymalna liczba posiłków w ciągu dnia?

  • Podjadanie to zły nawyk, który w krótkim czasie prowadzi do zbędnych kilogramów – twierdzą zwolennicy trzech posiłków.
  • Mniejsze, lecz częstsze posiłki pomagają nam kontrolować uczucie głodu – odpowiadają zwolennicy pięciu.
  • A kto ma rację? – pyta redakcja Herbalife. Zebraliśmy dla Was najważniejsze informacje na ten temat.
Autor: Gary Swanson, Starszy Wiceprezydent, Dział kontroli jakości
Zaangażowanie w jakość marki Herbalife Nutrition

Podstawą do budowania trwałych relacji z Partnerami i ich klientami jest zaufanie. Od 1980 roku Herbalife Nutrition stara się je utrzymać, inwestując w jakość produktów dla milionów klientów, którzy sięgają po nie na co dzień w ramach swoich planów odżywiania na całym świecie.

Wakacyjny relaks w domu

Czy ograniczenia w podróżach zniweczyły Twoje plany na lato?  Większość z nas zwykle spędza rodzinne wakacje w letnich miesiącach. Dzieci mają wolne, pogoda jest fantastyczna, a dni dłuższe, więc można „wyskoczyć” gdzieś na dłużej, złapać trochę słońca i spędzić czas z bliskimi.

Jak przygotowywać pożywne posiłki w domu

Niewielkie modyfikacje przepisów kulinarnych mogą zaowocować znacznym zmniejszeniem ich wartości kalorycznej. Wystarczy kilka drobnych zmian, by każde danie przygotowywane w domu stało się lżejsze. Z czasem przyswoisz sobie zdrowsze nawyki żywieniowe na stałe.

Białko, energia i pyszny smak – oto High Protein Iced Coffee

Chociaż wiele osób pijących kawę preferuje „małą czarną” w jej najbardziej naturalnej formie, to jednak temat ewoluuje. Obecnie na rynku jest dostępnych wiele produktów zawierających kofeinę, ale także obfitujących w cukier, tłuszcz i kalorie, które mogą niweczyć dobroczynne działanie kofeiny, takie jak poprawa koncentracji i wzrost energii. Czy istnieje alternatywa – napój, który smakowałby świetnie i dostarczał porcji energii, mając niewiele kalorii, za to dużo białka?

8 wskazówek, jak zacząć biegać

Ćwiczenia kardio stanowią ważny element aktywności fizycznej. Jednym z najprostszych sposobów na efektywny trening kardio jest bieganie. Oto kilka wskazówek, jak zacząć biegać, by osiągnąć zamierzone cele fitness. 

5 ćwiczeń z użyciem krzesła

Wszyscy wiemy, że przebywanie przez dłuższy czas w pozycji siedzącej wpływa niekorzystnie na nasze ciało, postawę i samopoczucie. Ponieważ obecnie wiele osób pracuje w domu, utrzymanie kondycji i regularne treningi mogą stanowić większe wyzwanie.