Wakacyjny relaks w domu

Czy ograniczenia w podróżach zniweczyły Twoje plany na lato?  Większość z nas zwykle spędza rodzinne wakacje w letnich miesiącach. Dzieci mają wolne, pogoda jest fantastyczna, a dni dłuższe, więc można „wyskoczyć” gdzieś na dłużej, złapać trochę słońca i spędzić czas z bliskimi.

Jak przygotowywać pożywne posiłki w domu

Niewielkie modyfikacje przepisów kulinarnych mogą zaowocować znacznym zmniejszeniem ich wartości kalorycznej. Wystarczy kilka drobnych zmian, by każde danie przygotowywane w domu stało się lżejsze. Z czasem przyswoisz sobie zdrowsze nawyki żywieniowe na stałe.

Białko, energia i pyszny smak – oto High Protein Iced Coffee

Chociaż wiele osób pijących kawę preferuje „małą czarną” w jej najbardziej naturalnej formie, to jednak temat ewoluuje. Obecnie na rynku jest dostępnych wiele produktów zawierających kofeinę, ale także obfitujących w cukier, tłuszcz i kalorie, które mogą niweczyć dobroczynne działanie kofeiny, takie jak poprawa koncentracji i wzrost energii. Czy istnieje alternatywa – napój, który smakowałby świetnie i dostarczał porcji energii, mając niewiele kalorii, za to dużo białka?

8 wskazówek, jak zacząć biegać

Ćwiczenia kardio stanowią ważny element aktywności fizycznej. Jednym z najprostszych sposobów na efektywny trening kardio jest bieganie. Oto kilka wskazówek, jak zacząć biegać, by osiągnąć zamierzone cele fitness. 

5 ćwiczeń z użyciem krzesła

Wszyscy wiemy, że przebywanie przez dłuższy czas w pozycji siedzącej wpływa niekorzystnie na nasze ciało, postawę i samopoczucie. Ponieważ obecnie wiele osób pracuje w domu, utrzymanie kondycji i regularne treningi mogą stanowić większe wyzwanie.